Meest bekeken video's
Home
Alle video’s
Case IH
Claas
Deutz
Fendt
John Deere
New Holland
Fun
overig
Advertentie:
Hans van het Goor — Mais hakselen 2017 Loonbedrijf H. Korenberg uit Oosterwolde met een New Holland FR9050. Transport met Case Puma CVX 195, een Case CVX 150, een Case CVX 1145 en een New Holland T7.
2857
Advertentie:
Share
Turn off Light
Published on 11 december 2017 by
peekaas
Category
Alle categorieën
Claas
New Holland
Bekijk ook deze
Transport van Fendt 1050 Vario & Broyeur Noremat
10 jaar ago
6920
0
Boerderij.nl — Zet de zonnepanelen rechtop zo kun er vee tussen weiden en gewassen telen………. Melkvee- en schapenhouder Gijs de Raad uit Culemborg
4 jaar ago
9852
0
Hooipakjes transport met paard en wagen. Oude tijden herleven…. Maarten Polet
4 jaar ago
4305
0
Belarus MTZ De meest gebouwde trekker ter wereld?? We gaan er een stukje mee rijden. Belarus MTS 920 en de MTS 952
7 jaar ago
4723
0
Jilles Boer — Voor de eerste keer met de nieuwe tractor, de Fendt 516, het land op. Gerst zaaien….
2 jaar ago
1599
0
Boerin Maron; Het groeit en bloeit — Het is groeizaam weer en dat is duidelijk zichtbaar op de boerderij. Maron loopt met jullie een rondje, kijk je mee?
5 jaar ago
1518
0
VrijLevenStal met BeddingCleaner: ‘Strooisel blijft nog een uitdaging’ – De VrijLevenStal is de perfecte stal voor de toekomst volgens Henk Hanskamp. De bedenker ervan liet tijdens een demonstratie andere boeren kennismaken met twee varianten van het concept — Nieuwe Oogst
3 jaar ago
1817
0