Meest bekeken video's
Home
Alle video’s
Case IH
Claas
Deutz
Fendt
John Deere
New Holland
Fun
overig
Advertentie:
Koolzaad stoppel frezen met een Claas Cougar – Krugar SMU 1350 in Duitsland….
1968
Advertentie:
Share
Turn off Light
Published on 9 december 2020 by
peekaas
Category
Alle categorieën
Claas
Bekijk ook deze
De Slootsmid SB Bouwlandbemesters nader bekeken…….. Trekkerweb.nl
2 jaar ago
761
0
ThijsVRhee — Dan maar zo…….Nadat de hakselploeg niet verder kwam door de natte veengronden van Buinerveen werd de snijmais, korrelmais. nu met de combine is het stuk eraf gedorst.
2 jaar ago
1134
0
Het verhaal van de laatste Schlüter die is gemaakt…. De Eurotrac 1400 ….Schlüter met een 100 jarige geschiedenis — Agrarforst
4 jaar ago
3548
0
Effe een stapje achteruit………..Intercooler knapt bij testrun Dynamite voor de Dyno Power (Actie op 5 min) — Trekkerweb.nl
5 jaar ago
2319
0
Mike van den Hardenberg — Loonbedrijf B. van Vree aan het egaliseren op kleigrond bij Heteren met een Claas Axion 930 TT met Bos kilverbak.
3 jaar ago
3609
0
NOVEMBER 2019, de maand van Frederique.. De boerendochter met een amerikaanse droom — Claim Your Aim B.V.
6 jaar ago
4140
0
GPS silage in Italië 2022 met een New Holland FR 920 hakselaar en N en Holland trekkers… Michelecasotti
3 jaar ago
1657
0